Oznamy pre M VS mladšieho žiactva | VsSTZ

Oficiálna stránka VsSTZ,Košice-Prešov

Homepage

Oznamy pre M VS mladšieho žiactva

📁 Nezaradené 🕔07.máj 2015

Vážené kluby pracujúce s mládežou

Dnes 18.5.2015 budú po 22:00 hod. zverejnené priebežné štartovné listiny chlapcov aj dievčat, nezabudnite na termín prihlásenia streda 20.5.2015 20:00 hod. Za predpokladu, že nastanú nejaké nepredvídané  komplikácie, ihneď to oznámte, aby sme to mohli riešiť včas.

Boli pridané propozície, kde dodatočne bude určený delegát VsSTZ

Upravené právo štartu u chlapcov, nakoľko Oblasť Humenné, Medzilaborce, Snina konečne zverejnili výsledkovú listinu MO. Pre túto kategóriu to bolo v termíne.

Prosím a žiadam kluby, aby si svoje povinnosti plnili načas. Nie je mojou a nikoho povinnosťou tlačiť a naháňať vedúcich klubov, či rodičov do účasti, ale 1 telefonát alebo mail ešte nikoho predsa nezabije. Potom sa ma kluby i rodičia vypytujú a čo s mojim synom, dcérou, má už právo štartu alebo nie?

Prosím, uvedomte si, že to súťaž síce nominačná, ale dobrovoľná, ale nesťažujte nám robotu. Je moja dobrá vôľa (ale nie povinnosť) sa každého na koho mám kontakt spýtať máte alebo nemáte záujem sa zúčastniť??? Aj organizátor a hlavne hlavný rozhodca sa musí na turnaj pripraviť.

S pozdravom

Erik Hajduk

člen KM VsSTZ