Rozpis súťaže v sezóne 2014/15 | VsSTZ

Oficiálna stránka VsSTZ,Košice-Prešov

Homepage

Rozpis súťaže v sezóne 2014/15

📁 OSTZ Trebišov 🕔16.október 2014

 

V  Y  Ž  R  E  B  O  V A  N  I  E

majstrovstiev družstiev okresu Trebišov v stolnom tenise

pre súťažný ročník 2014/2015

5.liga mužov 

  1. STO Lastovce
  2. ŠKST Pribeník „B
  3. OŠK Somotor
  4. SO TJ Družstevník Zatín „B
  5. ŠKST Sokol Vojčice „C“
  6. ŠKST Sokol  Vojčice „D“
  7. SO TJ Družstevník Zatín „A“
  8. ŠKST Streda n Bodrogom
  9. OKST Regmont Hraň „C“

Pozor-veľmi dôležité, hrací deň a čas ! 

Družstvá, ktoré hrajú svoje domáce stretnutia v sobotu:

o  14:00 Zatín A

o  15:00 Vojčice D

o  17:00 Príbeník B,Streda n/B,Hraň C,Zatín B, Somotor

o  18: Vojčice C

v nedeľu:

o 10:00, Lastovce

Upozornenie: Podľa súťažného poriadku sa stretnutia môžu len predohrávať, nie

dohrávať!!! V opačnom prípade ŠTK kontumuje stretnutie v neprospech

oboch  družstiev porušujúcich dané pravidlo !!!

 

Vzájomné stretnutia 1. a 10. kola, družstva Vojčice C-Vojčice D a Zatín B-Zatín A, predohrať do 26.10. 2014
1.kolo  25-26.10.2014

Lastovce – voľno

Zatín B – Zatín A – sob.17,00

Somotor – Streda n/B sob.17,00

Pribeník B – Hraň C sob.17,00

Vojčice C – Vojčice D sob. 18,00

2.kolo 8-9.11.2014

Vojčice D – voľno

Zatín A – Vojčice C sob.14,00

Streda n/B – Zatín B sob. 17.00

Lastovce – Pribeník B ned.10,00

Hraň C – Somotor sob. 17,00

3.kolo 14-15.11,2014

Pribeník B – voľno

Zatín B – Hraň C sob.17,00

Vojčice C- Streda n/B sob.18,00

Somotor – Lastovce sob. 17,00

Vojčice D – Zatín A sob.15,00

4.kolo 22-23.11.2014

Zatín A – voľno

Hraň C – Vojčice C sob.17,00

Pribeník B – Somotor sob, 17,00

Lastovce – Zatín B ned10,00

Streda n/B – Vojčice D sob.17,00

5.kolo29-30.11.2014

Somotor – voľno

Zatín B – Pribeník B sob.17,00

Zatín A – Streda n/B sob.14,00

Vojčice C – Lastovce sob.18,00

Vojčice D – Hraň C sob.15,00

6.kolo 6-7.12.2014

Streda n/B – voľno

Hrań C – Zatín A sob.17,00

Pribeník B – Vojčice C sob. 17,00

Lastovce – Vojčice D ned.10,00

Somotor – Zatín B sob.17,00

7.kolo 13-14.12.2014

Zatín B – voľno

Streda n/B – Hraň C sob. 17,00

Vojčice C – Somotor sob. 18,00

Vojčice D – Pribeník B  sob.15,00

Zatín A – Lastovce – sob.14,00

8.kolo 20-21.12.2014

Hrań C – voľno

Somotor – Vojčice D sob.17,00

Zatín B – Vojčice C sob.17,00

Pribeník B – Zatín A sob.17,00

Lastovce –  Streda n/B ned.10,00

9.kolo 17-18.1.2015

Vojčice C –  voľno

Streda n/B – Pribeník B sob.17,00

Vojčice D – Zatín B sob.15,00

Hrań C – Lastovce sob.17,00

Zatín A – Somotor sob.14,00

 

V odvetnej časti súťaže si súperi vzájomne vymenia domáce prostredia , všimnite si u súperov, čas a deń ich  domácích stretnutí.:

 

  1. kolo dňa 24-25.1.2015
  2. kolo dňa 7-8.2.2015
  3. kolo dňa 14-15.2.2015
  4. kolo dňa 21-22.2.2015
  5. kolo dňa 7-8.3.2015
  6. kolo dňa 14-15.3.2015
  7. kolo dňa 21-22.3.2015
  8. kolo dňa 28-29.3.2015
  9. kolo dňa 11-12.4.2015