Vyžrebovanie MO družstiev okresu Trebišov- 2015/16 | VsSTZ

Oficiálna stránka VsSTZ,Košice-Prešov

Homepage

Vyžrebovanie MO družstiev okresu Trebišov- 2015/16

📁 OSTZ Trebišov 🕔08.október 2015

Y Ž R E B O  V A  N I  E

majstrovstiev družstiev okresu Trebišov v stolnom tenise

pre súťažný ročník 2015/2016

V. liga mužov

1. ŠKST Streda n Bodrogom A

2. SO TJ Družstevník Zatín B

3. OKST Regmont Hraň „C“

4. OŠK Somotor A

5. OŠK Somotor B

6. ŠKST Pribeník B

8. STO Michaľany A

9. ŠKST Sokol Vojčice D

10. ŠKST Sokol Vojčice C

Pozor-veľmi dôležité, hrací čas !

Hracím dňom je sobota,

o 14:00 Somotor A, Zatín B

o 15:00 Vojčice D

o 17:00 Príbeník B,Streda n/B A,Hraň C, Somotor B,Michaľany A

o 18: Vojčice C

Upozornenie: Podľa súťažného poriadku sa stretnutia môžu len predohrávať, nie

dohrávať!!! V opačnom prípade ŠTK kontumuje stretnutie v neprospech

oboch družstiev porušujúcich dané pravidlo !!!

Obidve vzájomné stretnutia, družstiev Vojčice C

Vojčice D a Somotor A Somotor B, predohrať do 17.10. 2015

1.kolo 17.10.2015

Somotor A – voľno  

Zatín B -Vojčice D – sob.14,00

Somotor B – Pribeník B sob.17,00

Streda n/B A – Vojčice C sob.17,00

Hraň C – Michaľany A sob.17,00

2.kolo 25.10.2015

Somotor B – voľno

Michaľany A – Somotor A sob. 17,00

Streda n/B A – Zatín B sob. 17.00

Vojčice C – Pribeník B sob.18,00

Vojčice D – Hraň C sob. 15,00

3.kolo 7.11.2015

Pribeník B – voľno

Zatín B – Vojčice C C sob.14,00

Hraň C- Streda n/B A sob.17,00

Somotor A – Vojčice D sob. 17,00

Somotor B – Michaľany A sob.17,00

4.kolo 14.11.2015

Vojčice C – voľno

Zatín B – Hraň C sob.14,00

Vojčice D – Somotor B sob, 15,00

Michaľany A – Pribeník B sob.17,00

Streda n/B A – Somotor A sob.17,00

5.kolo 21.11.2015

Michaľany A – voľno

Somotor A – Zatín B sob.14,00

Somotor B – Streda n/B A sob.17,00

Hraň C – Vojčice C sob.17,00

Pribeník B – Vojčice D sob.17,00

6.kolo 28.11.2015

Vojčice D – voľno

Hrań C – Somotor A sob.17,00

Vojčice C – Michaľany A sob. 18,00

Streda n B A – Pribeník B sob.17,00

Zatín B – Somotor B sob.14,00

7.kolo 5.12.2015

Streda n/B A – voľno

Somotor B – Hraň C sob. 17,00

Somotor A – Vojčice C sob. 14,00

Michaľany A – Vojčice D sob.17,00

Pribeník B – Zatín B sob.17,00

8.kolo 12.12.2015

Zatín B – voľno

Somotor A – Somotor B predohrané

Vojčice D – Vojčice C predohrané

Hraň C – Pribeník B sob.17,00

Streda n/B A – Michaľany A sob.17,00

9.kolo 19.12.2015

Hraň C – voľno

Vojčice D – Streda n/B sob.15,00

Pribeník B – Somotor A sob.17,00

Michaľaný A – Zatín B sob.17,00

Somotor B – Vojčice C sob.17,00

V odvetnej časti súťaže si súperi vzájomne vymenia domáce prostredia , všimnite si u súperov, čas ich domácich stretnutí.:

10. kolo 16.1.2016

11. kolo 23.1.2016

12. kolo 30.1.2016

13. kolo 13.2.2016

14. kolo 20.2.2016

15. kolo 27.2.2016

16. kolo 5.3.2016

17. kolo 12.3.2016

18. kolo 2.4.2016