Rozpis pre sezónu 2014/2015 | VsSTZ

Oficiálna stránka VsSTZ,Košice-Prešov

Homepage

Rozpis pre sezónu 2014/2015

📁 Nezaradené 🕔06.október 2014

V Y Ž R E B O V A N I E
majstrovstiev družstiev okresu Trebišov v stolnom tenise
pre súťažný ročník 2014/2015

V. liga mužov

1. STO Lastovce
2. ŠKST Pribeník „B
3. OŠK Somotor
4. SO TJ Družstevník Zatín „B
5. ŠKST Sokol Vojčice „C“
6. ŠKST Sokol Vojčice „D“
7. SO TJ Družstevník Zatín „A“
8. ŠKST Streda n Bodrogom
9. OKST Regmont Hraň „C“

Pozor-veľmi dôležité, hrací deň a čas !

Družstvá, ktoré hrajú svoje domáce stretnutia v sobotu:
o 14:00 Zatín A
o 15:00 Vojčice D
o 17:00 Príbeník B,Streda n/B,Hraň C,Zatín B, Somotor
o 18: Vojčice C
v nedeľu:
o 10:00, Lastovce
Upozornenie: Podľa súťažného poriadku sa stretnutia môžu len predohrávať, nie
dohrávať!!! V opačnom prípade ŠTK kontumuje stretnutie v neprospech
oboch družstiev porušujúcich dané pravidlo !!!

Vzájomné stretnutia 1.a 10. kola, družstva Vojčice C-Vojčice D a Zatín B-Zatín A, predohrať do 26.10. 2014

1.kolo 25-26.10.2014
Lastovce – voľno
Zatín B – Zatín A – sob.17,00
Somotor – Streda n/B sob.17,00
Pribeník B – Hraň C sob.17,00
Vojčice C – Vojčice D sob. 18,00
2.kolo 8-9.11.2014
Vojčice D – voľno
Zatín A – Vojčice C sob.14,00
Streda n/B – Zatín B sob. 17.00
Lastovce – Pribeník B ned.10,00
Hraň C – Somotor sob. 17,00
3.kolo 14-15.11,2014
Pribeník B – voľno
Zatín B – Hraň C sob.17,00
Vojčice C- Streda n/B sob.18,00
Somotor – Lastovce sob. 17,00
Vojčice D – Zatín A sob.15,00

4.kolo 22-23.11.2014
Zatín A – voľno
Hraň C – Vojčice C sob.17,00
Pribeník B – Somotor sob, 17,00
Lastovce – Zatín B ned10,00
Streda n/B – Vojčice D sob.17,00

5.kolo29-30.11.2014
Somotor – voľno
Zatín B – Pribeník B sob.17,00
Zatín A – Streda n/B sob.14,00
Vojčice C – Lastovce sob.18,00
Vojčice D – Hraň C sob.15,00

6.kolo 6-7.12.2014
Streda n/B – voľno
Hrań C – Zatín A sob.17,00
Pribeník B – Vojčice C sob. 17,00
Lastovce – Vojčice D ned.10,00
Somotor – Zatín B sob.17,00

7.kolo 13-14.12.2014
Zatín B – voľno
Streda n/B – Hraň C sob. 17,00
Vojčice C – Somotor sob. 18,00
Vojčice D – Pribeník B sob.15,00
Zatín A – Lastovce – sob.14,00

8.kolo 20-21.12.2014
Hrań C – voľno
Somotor – Vojčice D sob.17,00
Zatín B – Vojčice C sob.17,00
Pribeník B – Zatín A sob.17,00
Lastovce – Streda n/B ned.10,00

9.kolo 17-18.1.2015
Vojčice C – voľno
Streda n/B – Pribeník B sob.17,00
Vojčice D – Zatín B sob.15,00
Hrań C – Lastovce sob.17,00
Zatín A – Somotor sob.14,00

V odvetnej časti súťaže si súperi vzájomne vymenia domáce prostredia , všimnite si u súperov, čas a deń ich domácích stretnutí.:

10. kolo dňa 24-25.1.2015
11. kolo dňa 7-8.2.2015
12. kolo dňa 14-15.2.2015
13. kolo dňa 21-22.2.2015
14. kolo dňa 7-8.3.2015
15. kolo dňa 14-15.3.2015
16. kolo dňa 21-22.3.2015
17. kolo dňa 28-29.3.2015
18. kolo dňa 11-12.4.2015