Homepage

Majstrovstvá okresu Trebišov dospelých – sobota 7.1.2017 – výsledky

📁 Aktuality 🕔20.december 2016

Dvojhra mužov, MO Trebišov, 7.1.2017

Štvorhra mužov, MO Trebišov, 7.1.2017

 

V sobotu cez víkend sa v telocviční ZŠ Komenského Trebišov uskutočnili spolu pričinením v súčinnosti OSTZ Trebišov, mesta Trebišov a miestneho KST plus 40 Trebišov majstrovstva okresu mužov v stolnom tenise pre rok 2017.

Turnaja sa zúčastnilo iba 28 hráčov z klubov: Trebišov, Vojčice, Parchovany, Somotor, Borša a Hraň,
Systém turnaja jednotlivcov spočinul  nasadením hráčov do skupín podľa rebríčka výkonnosti a náhodného žrebovania hráčov. Z umiestnenia v skupinách podľa platných pravidiel bol uskutočnený vyraďovací spôsob turnaja.
Majstrom okresu pre rok 2017 sa stal bez jedinej prehry Lukáš Kolody z Vojčíc, ktorý vo finále zdolal svojho klubového kolegu Jozefa Drabiščáka 3 :0.tretiu priečku obsadili taktiež Vojčickí hráči a to M.Konečný a J.Baranišín.
V disciplíne štvorhra, hrana systémom KO, nasadením  jednotlivých párov podľa výkonnosti a na hodného vylosovania sa Majstrami okresu stali Vojčičania M.Kolody-M.Konečný, ktorí vo finále zdolali pár Balog P. – Szúcs R. zo Somotora výsledkom 3:1. tretiu priečku obsadili dvojice z Hrane P.Bobik – T.Tomko a z Vojčíc Baranišin J.-J.Drabiščák,

Erik Hajduk hlavný rozhodca

Dušan Juroš v.r.predseda ŠTK OSTZ

Ladislav Bodnár v.r predseda OSTZ